Restauracja Signature

Znakomicie zachowane zdobienia sierpa i młota z czasów kiedy znajdowało się tu poselstwo i ambasada sowiecka, odrestaurowane krzesła Oswald z lat 60, oświetlenie Serga oraz oryginalne fotografie Miltona Green'a przedstawiające Marilyn Monroe, a także przeszklone Patio to jedne z elementów tworzących koncept Signature.

Autorska kuchnia w której stawiamy przede wszystkim na sezonowość, polskie akcenty i wyszukane smaki.

Oryginalna karta dań oparta  w 90% na produktach z eko-upraw. Kuchnia, która  odkrywa, niebanalne połączenia smakowe, oparte na autorskich kompozycjach, inspirowanych sztuką kulinarną takich mistrzów jak Thomas Keller czy bracia Roca.

Jakość i oryginalne kompozycje kuchni Signature potwierdzają prestiżowe nagrody i wyróżnienia  z których najważniejsze to 2 symbole sztućców przewodnika Michelin 2016, 2017, 2018, 2019 po najlepszych restauracjach w Europie czy zaszczytna pierwsza (desery) i trzecia nagroda (przystawka) w cenionym konkursie Food & Wine Noble Night 2014.

„Kuchnia Signature to świadome gotowanie, bez chemii, bez oleju palmowego. Chcemy podawać po prostu dobre jedzenie. Ma być sezonowe i najzdrowsze jakie można podać.

Zapraszam serdecznie do restauracji Signature