Spotkania Biznesowe

Restauracja Signature to idealne miejsce na eventy i spotkanie biznesowe!

Atrakcyjne wnętrza, interesujące smaki kuchni Signature, bogata selekcja alkoholi a przy tym miła i gościnna atmosfera potrafią zrobić doskonałe wrażenie na tych, którzy cenią sobie wyszukany styl i ciekawe miejsca.

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Numer telefonu

Temat

Treść wiadomości

Wysyłając wypełniony formularz:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celach związanych z realizacją zgłoszenia. Oświadczam, że zostałem poinformowany o dobrowolności podania danych, jak również o przysługujących mi prawach dostępu do danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Poznańska 15 Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie ul. Poznańska 15, 00-680

Wydarzenia w Signature

Jeśli szukają Państwo miejsca do zorganizowania  eventu, spotkania biznesowego lub innego wydarzenia, polecamy serdecznie naszą restaurację. Przestronne wnętrza oraz niebanalna przestrzeń patio a także historyczna sala balowa z czasów ambasady sowieckiej doskonale spełnią swoją rolę. Oferujemy bogatą ofertę restauracyjną, dania a’la carte bądź menu na specjalne życzenie, doskonały wybór win czy też innych, mocniejszych alkoholi. Służymy również pomocą w doborze menu oraz w razie potrzeby organizacji dodatkowych opcji związanych z wizytą biznesową w Restauracji Signature.

Prosimy o kontakt po przez formularz kontaktowy, który znajduje się obok, bądź telefonicznie pod numerem telefonu wskazanym poniżej.

Odpowiemy na wszystkie Państwa pytania związane z naszą ofertą spotkań biznesowych.

Restauracja Signature – ul. Poznańska 15, 00-680 Warszawa

info@signaturerestaurant.pl

Eventy i rezerwacje grupowe (poniedziałek – piątek od 10.00 do 17.00):

tel: 503 590 841

Zapraszamy codziennie od godziny 12:00

Śniadnia 7.00 – 10.30
Lunch: 12:00 – 16:00
Kolacja: 17:00 – 23:00