Signature Gwiazd

Signature Gwiazd

Signature Gwiazd to autorski koncept naszej restauracji nawiązujący do jej nazwy. Signature to z języka angielskiego „podpis”  – w nawiązaniu do tego powstał pomysł na sygnowane dla nas dania pochodzące spod wspólnej ręki  naszego szefa kuchni oraz zaprzyjaźnionych gwiazd, które zapraszamy do współpracy. Dania gwiazd dostępne są wśród naszych propozycji a’ la carte.

Anita Sokołowska dla Signature

18.10.2016 odbyła się premiera dania aktorki Anity Sokołowskiej dla Signature, Danie od początku do końca powstawało oczywiście w naszej kuchni gdzie Anita wcieliła się w rolę kucharki i zasiliła zespół naszego szefa kuchni. Efekt każdy może ocenić wybierając z naszej karty Jesiotra z puree z dyni i kolendry oraz suszonych fig z cannelloni z kasztanami.

Małgorzata Socha dla Signature

malgosia-socha-signature

Pierwszą gwiazdą zaproszoną do projektu jest aktorka Małgorzata Socha, która bardzo lubi wyszukane smaki i elegancko podane dania. Jako nasz gość ale też i pomysłodawca potrawy mocno zaangażowała się do stworzenia swojego dania i już na samym początku określiła, iż będzie to danie lekkie i świeże ze względu na okres wprowadzenia go do menu.

Smaki Małgosi i kreacja Wojtka zostały zamknięte w daniu, które wyjątkowo oryginalnie prezentuje się na talerzu.